meble i dodatki hubsch

Marka Hübsch

Marka Hübsch to producent wysokiej jakości mebli, akcesoriów i dodatków w stylu skandynawskim, które od wielu lat stanowią chętnie wybierany asortyment w dekoracji i aranżacji domów na całym świecie. Projektanci duńskiej firmy Hubsch stawiają sobie za cel dostarczanie swoim klientom produktów o niepowtarzalnym designie, charakterze i wykonaniu. Unikalny styl tworzony przez Hubsch jest odzwierciedleniem niebywałej troski o detale i projektowaniu przedmiotów wnoszących ciepło i pogodę do Twojego domu.

Bogate doświadczenie, jakie wypływa z wielu lat istnienia w branży dekoratorskiej sprawia, że dziś marka Hubsch to wyznacznik trendów i najwyższych standardów jakości. Ręcznie projektowane i tworzone meble i dodatki do aranżacji wnętrz nacechowane są pozytywną energią i optymizmem przekazywanym przez ich twórców. Każdy z produktów Hubsch wnosi do domu swą indywidualną wartość. Niema dwóch takich samych produktów. Każdy przedmiot wykonywany jest ze starannością i tworzony jest w duchu naturalnego stylu skandynawskiego.

O jakości zarówno produktów, jak i samej firmy Hubsch świadczy ponadto rozbudowana sieć sklepów rozlokowanych na całym świecie. Produkty prezentowane w katalogach to rzeczy, które dostępne są na wyciągnięcie ręki. Bogaty katalog oficjalnych dystrybutorów mebli i akcesoriów Hubsch gwarantuje Ci pewny i bezpieczny zakup, jak również szybką realizację zamówienia, profesjonalną opiekę gwarancyjną oraz fachową pomoc doradców stylu.

Wszystkie produkty marki Hubsch projektowane są w Danii. Jest to gwarancja oryginalności i niebanalnego wykonania każdego z przedmiotów. Każdego roku firma Hubsch prezentuje światu dwie osobne kolekcje produktowe przeznaczone na letnie i zimowe miesiące. Są to Hubsch Tendencies prezentowane na jesień i lato oraz Hubsch Occasions dostarczające inspiracji na nostalgiczne miesiące jesieni i mroźne dni zimy. Niezależnie od pory roku, unikalne projekty marki Hubsch stanowią źródło nieskończonej inspiracji dla każdego, kto pragnie odmienić oblicze swojego domu.

Poznaj bliżej styl mebli i dekoracji Hubsch i zobacz, jak wygląda piękno w stylu skandynawskim.

Hubsch Tendencies

Prosty, funkcjonalny, pogodny i uporządkowany. Marka Hubsch tworzy niebanalne kompozycje wystroju domu.

Hubsch Occasions

Delikatne dodatki i tekstylia dekoracyjne Hubsch podkreślają styl i ocieplają atmosferę w domu.

Dekoracja wnętrz Hubsch

Oryginalne akcesoria dekoracyjne marki Hubsch dopełniają wystrój każdego miejsca.

Aranżacja wnętrz Hubsch

Dom urządzony meblami i przedmiotami firmy Hubsch to pogodne oblicze zimy.

Zimowy wystrój domu Hubsch

Przenieś magię i klimat lasu do wnętrza swojego mieszkania.

Zobacz o wiele więcej pełnych wdzięku mebli, akcesoriów i dodatków Hubsch inspirowanych tradycyjnym stylem odległej Skandynawii. Oryginalne kompozycje i przepiękne aranżacje wnętrz tworzone są tylko przy użyciu prawdziwych mebli Hubsch. Zobacz ofertę oficjalnego dystrybutora marki Hubsch na terenie Polski – sklepu North&South Home. Znajdziesz w niej bogaty wybór najpiękniejszych przedmiotów najlepszych, uznanych producentów w niskich cenach.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com