meble i dodatki hubsch

Przytulna Jesień i Zima 2017 – kolekcja Hubsch Occasions 2017

Już jest zapowiedź kolekcji jesień – zima 2017 Hübsch Occasions 2017 – jest przytulna i bardzo ciekawa dzięki dużej różnorodności materiałów i  naturalnych kolorów.

Z przyjemnością przedstawiamy naszą kolekcję Occasions 2017, która pomoże Ci w nadchodzących miesiącach jesiennych i zimowych.

Opieramy się na naszej serii mebli o prostym, graficznym wyglądzie. Dodatkowo przynoszą jeszcze większą wartość do naszych projektów, tworząc więcej wielofunkcyjnych rozwiązań z wieloma możliwościami przechowywania i wyświetlania.

Łączymy materiały, aby dodać charakter do naszych projektów i stworzyć fascynującą kolekcję do zbadania. Do tego sezonu należą marmury, terry, kolorowe, malowane proszkowo metale i dębowe drewno.

Prezentujemy nowe, piękne kolory, takie jak benzyna zielona, ​​zardzewiałe czerwone i indygo niebieskie w stacjonarnych, lampach i na Boże Narodzenie.

Chcemy zainspirować Cię do dodawania kolorów do własnych stylów. Kolor pokoi, ścian, piwnic lub podłóg. Pomyśl o mieszaniu kolorów, materiałów i wzorów w celu stworzenia własnej, osobistej przestrzeni.

Wprowadzamy nowe kształty do zabawy. Miękkie krzywe w naszej kolekcji mebli i organicznych kształtów w naszych wazach i świecach.

Mamy nadzieję, że będziesz cieszyć się naszą nową kolekcją i zapraszamy do inspirującej jesieni i zimy 2017 roku.

hubsch occassions jesień zima 2017

Oficjalny katalog z inspiracjami skandynawskimi kolekcji jesień-zima 2017 Occasions 2017 znajdziesz tutaj:

  • http://www.hubsch-interior.com/english/public/occasions-2017.aspx
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com